Spotkanie ze sportem – Ostrowin 2021

W poprzednią sobotę, 7 sierpnia w miejscowości Ostrowin odbył się piknik rodzinny pod nazwą “Spotkanie ze sportem- Ostrowin 2021”. W trakcie wydarzenia do dyspozycji dla mieszkańców i gości były m.in. wata cukrowa, popcorn, słodki poczęstunek, kiełbaski z ogniska, posiłki z grilla, napoje i soki. Ogromnym zainteresowaniem dzieci cieszył się dmuchany zamek/zjeżdżalnia, który był bezustannie oblegany od samego początku imprezy. W trakcie pikniku przeprowadzone zostały liczne konkurencje sportowe, np. strażacki tor przeszkód czy wyścigi w obieraniu kartofli i wbijaniu gwoździ. Dzieci otrzymały mnóstwo nagród i prezentów. Wszyscy wspaniale się bawili!

Na wydarzeniu obecni byli: P. Grzegorz Kastrau – zastępca wójta Gminy Ostróda, P. Waldemar Błaszkiewicz – radny Powiatu Ostródzkiego, P. Mariusz Ignatiuk- Sołtys Sołectwa Durąg.

Składam ogromne podziękowania dla: KOWR OT w Olsztynie za dofinansowanie wydarzenia, Gminy Ostróda z P. Bogusławem Fijasem oraz P. Grzegorzem Kastrauem na czele, P. Mariusza Ignatiuka za współorganizację oraz za prowadzenie konkurencji sportowych, strażaków z OSP Durąg, radnego P. Waldemara Błaszkiewicza oraz radnego P. Marka Husara za ofiarowanie upominki i nagrody dla dzieci, Ostródzie Flesz za wsparcie medialne!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *